Nastavení
Náhradní díl pro RC model auta Losi Mini LMT: pastorek 16T, 0.5M, 2,3mm hřídel.
Losi pastorek na hřídel 5 mm s 17 zuby a modulem ozubení 1 mm pro RC modely aut. Vyrobeno z sintrované oceli. Součástí balení je červík.
Náhradní díl pro RC model auta Losi Mini-B 1:16: pastorek 18T 0.5M na hřídel 2mm
Losi pastorek s 18 zuby a modulem ozubení 1.5 mm, jako náhradní díl pro RC model auta Losi 5ive-T. Vyrobeno z kalené nástrojové oceli.
Losi pastorek na hřídel 5 mm s 18 zuby a modulem ozubení 1 mm pro RC modely aut. Vyrobeno z sintrované oceli. Součástí balení je červík.
Losi pastorek na hřídel 8 mm s 19 zuby a modulem ozubení 1.5 mm pro RC modely aut. Vyrobeno z kalené nástrojové oceli. Součástí balení je červík.
Náhradní díl Losi hřídel tlumiče P/Z: Baja Rey.
Náhradní díl pro RC modely aut Losi Lasernut U4, Tenacity: hřídel tlumiče přední (2 ks).
Náhradní díl pro RC modely aut Losi 1:10 Tenacity: hřídel tlumiče zadní (2 ks)
Pneumatiky Losi Buggy BK Bar G2, pro RC modely aut typu Buggy 1:8. Směs (zelená). S pěnovou vložkou. V balení 2ks.
Pneumatiky Losi Buggy Blockhead G2, pro RC modely aut typu Buggy 1:8. Směs (červená). S pěnovou vložkou. V balení 2ks.
Losi pneumatiky pro RC modely aut 1:8 Buggy - Blockhead G2 zelená s vložkou (2 ks).
Pneumatiky Losi Buggy Digits G2, pro RC modely aut typu Buggy 1:8. Směs (červená). S pěnovou vložkou. V balení 2ks.
Pneumatiky Losi Buggy Digits G2, pro RC modely aut typu Buggy 1:8. Směs (zelená). S pěnovou vložkou. V balení 2ks.
Pneumatiky Losi Buggy Eclipse, pro RC modely aut typu Buggy 1:8. Směs (červená). S pěnovou vložkou. V balení 2ks.
Pneumatiky Losi Buggy Ultra Digits, pro RC modely aut typu Buggy 1:8. Směs (růžová). S pěnovou vložkou. V balení 2ks.
Pneumatiky Losi Buggy Ultra Digits, pro RC modely aut typu Buggy 1:8. Směs (zelená). S pěnovou vložkou. V balení 2ks.
Pneumatiky Losi Buggy XBT, pro RC modely aut typu Buggy 1:8. Směs (zelená). S pěnovou vložkou. V balení 2ks.
Náhradní díl pro RC model auta Losi Super Baja Rey 2.0 1:6 4WD: pneu BFGoodrich Mud Terrain KM3, Beadlock (2 ks).
Losi pneu BKT 2.6" Monster Truck, včetně měkkých pěnových vložek (2ks). Náhradní díl pro RC model auta Losi LMT 2.0.
Náhradní díl pro RC model auta Losi Mini LMT: pneu Monster Truck (pravé/levé).
Náhradní díl pro RC model auta Losi 22S Drag: pneu přední Mickey Thompson (2ks). Rozměry 50x28mm.
Náhradní díl pro RC modely aut Losi 5ive-T 2.0 V2 1:5 4WD SCT: podkovičky centr. diferenciálu (2 ks)
Náhradní díl pro RC modely aut Losi 5ive-T: podkovičky předního / zadního diferenciálu (2 ks)
Podložka 2.2x4.5x0.3mm značky Losi. Balení obsahuje 10 kusů.
Podložky diferenciálu pro RC modely aut Losi 1:8 a 1:10.
Náhradní díl pro RC model auta Losi Mini LMT: podložky karosérie.
Náhradní díl pro RC model auta Losi Mini LMT: pouzdro nápravy.
Náhradní díl pro RC modely aut Losi 5ive-T: pravá část ochranného rámu.
Náhradní díl pro RC modely aut Losi 5IVE-T 1:5 4WD AVC: pravý zadní blatník nenabarvený.
Tuningový díl pro RC model auta Losi Mini LMT: pružina tlumičů měkká, žlutá (4 ks). Upravte odpružení modelu podle svých potřeb výměnou pružin.
Tuningový díl pro RC model auta Losi Mini LMT: pružina tlumičů střední, modrá (4 ks). Upravte odpružení modelu podle svých potřeb výměnou pružin.
Tuningový díl pro RC model auta Losi Mini LMT: pružina tlumičů tvrdá, červená (4 ks). Upravte odpružení modelu podle svých potřeb výměnou pružin.
Černé pružiny bubínkové spojky mají vysokou tuhost a úhel 25°.
Stříbrné pružiny bubínkové spojky mají nízkou tuhost a úhel 30°.
Zelené pružiny bubínkové spojky mají vysokou tuhost a úhel 30°.
Zlaté pružiny bubínkové spojky mají nízkou tuhost a úhel 25°.
Náhradní díl pro RC modely aut Losi LST 1:5 XXL: přední část karosérie, kapota, nenabarvená
Náhradní díl pro RC modely aut Losi Super Baja Rey: přestavná sada tlumiče (4 ks)
Náhradní díl pro RC model auta Losi Micro-B: převodovka sestavená, pastorek.
Nacházíte se na straně 143 z 442.